Funkcionalumas ar vizualumas?

11/4/20231 min read

Kas Jums svarbiau – funkcionalumas ar vizualumas?
- Žinoma, vizualumas.

Frazė, po kurios lengvai atsidusau neseniai perskaičiusi vienos kūrėjos interviu. Ach, kaip vis dar dažnai bekurdama rankines klausausi dviejų vidinių moterų pokalbio:

• Keista forma, plona ir joje netelpa “visas gyvenimas”...
- Ir ačiū dievui, gyvenimą geriau gyvenkime visu kūnu ir širdimi, o ne jį tempiant ant savo gležnučio riešo.

• Ji tokia kitokia, ne odinė...
- Ir puiku, už tai išgirsite komplimentų ir iš vyro: “O Jūsų rankinė labai neįprasta” – tokius žodžius išgirdau prieš keletą dienų, tikrinant rankines prie įėjimo į koncertą. Atsakiau - “Žinoma, juk pati ją pagaminau!”

• O Kutosai!!! Kartais jie labai labai nepraktiški, ilgi...
- O koks flirtas juos jausti šokančius prie savo klubų… Mmm…

• Kaip stipriai blizga...
– Pagaliau tu kuri tai, ką nori!!! O blizgesys tampa ESMINĖ detalė visame įvaizdyje ir taip galima kompensuoti kitus papuošalus. Geras sprendimas, norinčioms išvengti ilgo aksesuarų derinimo proceso!

• Jos tokios sezoninės...
- Bet juk pasiūlai kurti yra visas pasaulis! O kur dar sapnuojamos prabangios delninės, derančios prie vakarinės suknelės žiemą...

Ir žinote, šventę švenčia antroji Moteris. Ta, kuri nusiteikusi kurti nepraktiškai, taip, kaip nori ir svajoja apie labai didelius dalykus. Ši vasara eina į pabaigą, o mano kūryba – tik prasidėjusi. Kūryba neturi sezonų. Kaip ir mano iš vidaus tekantis noras kurti grožį, puošti ir puoštis!


Algimantė Griciūtė,
2022/08/25